piątek grudnia 04 , 2020

Sezon 2014

Nowy sezon za pasem Robi się coraz cieplej i coraz bardziej zielono, nareszcie wiosna za oknami !!!
Walne zebranie już za nami, przebiegło szybko i sprawnie. Frekwencja dopisała, sprawozdanie zostało przyjęte.
Kolejne spotkanie za rok

Liczne Koleżanki i Koledzy, którzy budzą się z "zimowego snu” zawitali do naszej przystani, z zadowoleniem obserwując zachodzące zmiany. Trzymanie kciuków pomogło, chyba zdążą i termin zostanie dotrzymany

Ci, którzy nie odwiedzali nas przez całą zimę mogą nie poznać okolic naszego Klubu, nieustannie praca wre

Kolejna ważna zmiana
UWAGA kierowcy! Na trasie dojazdu do Górek Zach. pojawił się nowy znak drogowy!!!To strefa ograniczonej prędkości - znak postawiono na wysokości szkoły na Krakowcu, od tego miejsca aż do bramy naszego Klubu obowiązuje prędkość 30 km/h. Pamiętajcie o tym

Polecamy

marinetraffic

Kursy walut NBP

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-12-04
USD 3,6765 -0,58%
EUR 4,4732 -0,13%
CHF 4,1241 -0,29%
GBP 4,9565 +0,01%
Wspierane przez Money.pl