piątek grudnia 04 , 2020

REMONT HALI LAMINATÓW

To gruzowisko, widoczne na zdjęciu, to rozpoczęty remont hali laminatów w wykonaniu naszych wspaniałych bosmanów. Remont był zaplanowany wiele lat temu i ma polegać na obniżeniu posadzki i poprawieniu izolacji poziomej, aby nie wybijała woda od strony skarpy.

Większe jachty, których coraz więcej w klubie, przestały mieścić się do ogrzewanego pomieszczenia remontowego, w celu dokonywania drobnych remontów. Wszelkie prace malarskie na jachtach, skupiają się tuż przed wodowaniem jednostek. Po obniżeniu posadzki będzie można wprowadzać bez trudu większe jachty w ciągu zimy, dzięki czemu sezon remontowy nie musi trwać trzy tygodnie, ale może być rozłożony na cały rok. Drugim problemem jest brak na terenie klubu pomieszczenia ślusarni. Zarząd załatwia już niezbędne pozwolenia i jak tylko będzie możliwość powstanie nowe pomieszczenie ślusarni.

Plan remontu hali laminatów jest taki: Skucie starej posadzki, wybranie gruzu i ziemi, wymiana gruntu, ułożenie izolacji, wylanie nowej posadzki. Gdyby nie pomoc członka klubu, który na naszą prośbę i w razie potrzeby podsyła ciężki sprzęt budowlany, remont nie był by możliwy. Bardzo dziękujemy.

Trzymajcie kciuki Igor Rejmer

Polecamy

marinetraffic

Kursy walut NBP

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-12-04
USD 3,6765 -0,58%
EUR 4,4732 -0,13%
CHF 4,1241 -0,29%
GBP 4,9565 +0,01%
Wspierane przez Money.pl